Já jsem tak blbá...

2. listopadu 2008 v 12:59 | Kelpinka |  Názory
Kurňa... já se chovám jako svině...
Doma lžu rodičům, pořád od nich chci strašně moc věcí a přitom já pro ně nedělám nic... Mám špatný známky, ale přitom se nedokážu donutit do učení...
V poslední době se mi vůbec nic nedaří, strašně bych chtěla v něčem být fakt dobrá, jenže čas mi umožňuje spoustu věcí dělat jen napůl.
Jsem v poslední době někde úplně mimo, žiju si mým vysněným životem a na to ostatní zapomínám. Za jeden měsíc jsem se zvládla pětkát opít, a to rodiče vůbec nevědí :( Ale to už je možná jen ze zoufalství, kdo ví... Doma se jenom pořád hádáme, o cokoliv se snažím tak se to obrátí proti mě.... Už nevím co mám dělat. Chtěla bych být šťastná, bez starostí. Chvilkami se mi to opravdu i daří, ale to jsou opravdu jen chvilky. Ale těch chvilek si užívám.

Mám tolik přání, které bych si ráda vyplnila... chtěla bych dalšího psa, kočku, překážky na agility, profi foťák, bydlet někde jinde, mít koně, mít nový mobil.... já jsem ták nenáročná... Rodiče mi ani ten mobil nechtějí dovolit, ale copak se můžu divit?? Za to jaké mám známky, jak se chovám... Pořád se jenom plácám v představách, že všechno bude jednou OK, ale jestli s tím sama nezačnu něco dělat, tak asik těžko...

Potřebovala jsem se z toho nějak vypsat, přece jenom se mi tím trošku ulevilo
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 karča.frodo karča.frodo | E-mail | Web | 3. listopadu 2008 v 20:12 | Reagovat

Nedávno jsem měla taky takovou blbou náladu. Pořád jsem byla kdesi mimo. Pořád jsem se mračila, byla protivná, nespokojená, všechno mě sralo. Pak jsme se s Frodem pořádně projeli lesem na kole. Už předtím jsem se snažila z té debilní nálady vyhrabat, ale nešlo to. Na tom kole se mi ale fakt ulevilo. A taky mi v takových chvílích hodně pomáhají písničky. Já jsem nad tím tak uvažovala, proč jsem taková otrávená..fakt jsem nevěděla co se mnou bylo. Ale teď jsem zase spokojená. Prostě to byl asi jen takový záchvat :-)) Kašli na PC. Já u něho taky pořád sedím, ale teď pomalinku přestávám (nejde mi to ze dne na den). Prostě si vyjeď ven se psama na celý den ÚPLNĚ sama. Taky jsem nedávno vzala psa a pak jsem si jen tak sedla, začala kreslit a domů jsem došla z čistou hlavou. Ten počítač mě fakt sere, zabírá to hrozně moc času a já zapomínám na normální život. Teď to zní, jak bych byla fakt závislačka :-D To snad ne. Jsem na počítači denně tak kolem hodiny a něco (což je dost) a o víkendu to je ještě horší. Když ale něco podnikneš, tak to nemá chybu a poznáváš zase ten normální život, jako před pár lety, kdy nebyl vlastně internet pro nás skoro žádný. Ten počítač jen kazí náladu. To vím taky z vlastní zkušenosti. Prostě se jdi ven pořádně vyvětrat, kašli na PC a ve škole se učím, protože to dělám pro to, abych pak mohla dělat to, co mě baví. Jsem teď na na rodiče alergická ale co naděláš, je to prostě normální. Jseme přece jenom holky :D :D Máme miliony problémů. Jsem taky hrozně "nenáročné" dítě. Pořád někam jezdím se psem, doma dvakrát moc nepomáhám, jen požírám peníze. Chtěla bych to a to a ještě tam to. Štve mě, že jsou dny tak krátký...

Tak doufám, že u tebe je to stejně jako u mě jen takové období a já věřím, že jo :))

(ty máš přiblbé články, tak já budu mít přiblbé komentáře :-)) Nenapadl mě jiný výraz než přiblbý-ale víš, jak to myslím...)

2 Molly Molly | Web | 4. listopadu 2008 v 7:08 | Reagovat

No jo já taky nestíhám a sere mě to.Známky na ty se ani neptejte propadám z matematiky!! a mám trojku z čejáku jsem to ale debil co? Jenže to nejde učit se když dole po oknem na vás čeká a čeká a čeká a sedí a hledí a hledí k vám do okne ten okouzlující psí usměv naší Molly a stále čeká až něco podniknem.

Pravda nejsem na tom tak špatně že bych se opila.Nebo se s našima hádala většinou všechno dusím v sobě a pak jdu za Molly a vyzpovídám se jí ona na mě hledí a kouká a pak když dokončím svoje debilní kecy udělá ten debilní usměv a řekně stejnak ti nerozumím tak co jdeme ven? :))

3 Ada a Maya Ada a Maya | Web | 5. listopadu 2008 v 21:33 | Reagovat

Jáj! ... vidím že nejsem sama! Taky venku s přáteli, pijeme...  Co mě taky vadí poslední dobou je to, že jsem si řekla že nikdy v životě nebudu kouřit.................... Jen co jsem se vnku stačila opít, vykouřila jsem 3 cigarety.. naštěstí na půl s kámoškou... Rodiče nic nevědí.. Občas je mi jich taky líto, jak se chovají kemě (tím myslím jako hezky) a já si chodím po venku někde ožralá... Oni se mnou jezdí po závodech a šechno a já?? .. jim takhle lžu... x( Ještě že mam toho psa, kterému se můžu vykecat... a taky ty blogaře .. x)

4 Pudlovka & Ovčanda Pudlovka & Ovčanda | Web | 9. listopadu 2008 v 13:38 | Reagovat

Já mám taky blbý znánmky,to má teď asi skoro každej..:(Je to fakt škoda,ale nic se s tím nemá dělat..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama